Pomoc prawna i techniczna
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Praca placówek gastronomicznych – niezależnie od tego, czy są to niewielkie punkty, czy też sieci handlowo-usługowe – wymaga dostosowanych do profilu tej branży rozwiązań. Istotna jest taka optymalizacja codziennej pracy i obsługi Klienta, która pozwoli nie tylko na sprawne funkcjonowanie, ale i znaczące ułatwienie oraz uproszczenie wielu czynności. Dlatego też kluczowym i coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem okazuje się nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii – dedykowane konkretnej grupie odbiorców.

W naszej ofercie znajdują się systemy oparte nie tylko na platformach lokalnych, ale również i takie, które swoją elastyczność i funkcjonalność zawdzięczają pracy w tzw. chmurze. Dzięki temu dostęp do wszelkich danych może odbywać się zdalnie – bez jakichkolwiek ograniczeń.

Wszystkie, proponowane przez nas oprogramowania dla gastronomii, wyróżniają się bardzo przyjaznym, czytelnym oraz intuicyjnym interfejsem, przez co okazują się niezwykle proste w obsłudze. Część z tych rozwiązań, dzięki dodatkowym funkcjom, jest w stanie sprostać nie tylko wymaganiom związanym z obsługą sprzedażową, ale również obsługa finansową, biurową i magazynową danego punktu.

Jesteśmy przekonani, że w ofercie i wśród propozycji naszego przedsiębiorstwa odnajdą Państwo takie narzędzia, które doskonale wpiszą się w charakter prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji, gotowi do pomocy przy wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl