Pomoc prawna i techniczna
Producenci

Kasy fiskalne i oprogramowanie ERP

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oprogramowania ERP oraz urządzeń stosowanych w informatycznych systemach sprzedaży, w handlu lub gastronomii. Szczególnie polecamy Państwa uwadze kasy, drukarki fiskalne i terminale POS. W naszym asortymencie znajdziecie również wyposażone w zaawansowane funkcje, nowoczesne wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i kolektory danych. Ofertę uzupełnia osprzęt w postaci, sprawdzarek cen, urządzeń integrujących, szuflad kasowych, drukarek bonowych i innych praktycznych rozwiązań.

Dbając o satysfakcję Klienta do naszej oferty wprowadzamy wyłącznie profesjonalne oprogramowanie i sprzęt pochodzący od uznanych producentów takich jak Insert, Syriusz, Posnet czy Elzab. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiony program lub kasa fiskalna w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom i będą spełniały swoją rolę przez długi czas. Szczegółowych informacji na temat proponowanego sprzętu i oprogramowania udzielą Państwu nasi pracownicy z biura w Warszawie lub Wyszkowie. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Kasy fiskalne

Dostępne w tej kategorii kasy fiskalne (modele mobilne i systemowe) wyposażone są w nowoczesne rozwiązania zapewniające szybkie przeprowadzenie sprzedaży, oraz możliwość komunikacji z wagami, szufladami PC itp. Zarówno urządzenia przenośne, jak i stacjonarne znajdą zastosowanie w licznych punktach usługowych oraz handlowych.

Drukarki fiskalne

Warto postawić na urządzenia znanych producentów, zyskując w ten sposób nie tylko sprawny sprzęt, ale także gwarancję jego niezawodności. Oferujemy nowoczesne drukarki fiskalne marki Posnet i Elzab, idealne do pracy w punktach, w których istotną rolę odgrywa szybka i bezproblemowa obsługa klientów.

Terminale POS

Nowoczesne terminale POS wyposażone w ekran dotykowy są coraz popularniejsze na stanowiskach sprzedaży, zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych jak i niewielkich placówkach. Pracujące pod kontrolą wyspecjalizowanego oprogramowania czynią pracą kasjerów lub kelnerów wydajną i wygodną.

Oprogramowanie dla firm

W jaki sposób usprawnić pracę sprzedawców, magazynierów, księgowych oraz działów kadrowo-płacowych? Sięgając po przeznaczone dla firm oprogramowanie ERP dostępne w naszym sklepie. Oferujemy rozwiązania, które usprawnią zarządzanie w przedsiębiorstwach usługowych, handlowych, produkcyjnych, a zarazem znacznie zoptymalizują ich pracę.

Systemy dla gastronomii

Każda branża posiada swoją specyfikę. Nie inaczej jest też w tym przypadku. Proponujemy Państwu systemy dla gastronomii, które usprawnią funkcjonowanie firmy. Zoptymalizują codzienną pracę, kelnerów, baru, kuchni oraz zaplecza administracyjnego. W ofercie znajdą Państwo programy przygotowane do obsługi tak dużych restauracji, jak i małych barów czy catering'u.

Osprzęt - wagi, szuflady

W każdej placówce handlowej, nie mniej ważne od kas lub oprogramowania, są takie urządzenia jak wagi kontrolne czy etykietujące, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, sprawdzarki cen i szuflady kasjerskie. Również ten asortyment znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Polecane produkty

Waga etykietująca CAS CL5500D Waga etykietująca CAS CL5500D
Producent: CAS
Cena: 5 099,00 zł (netto: 4 145,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga kalkulacyjna CAS ER PLUS 15 Waga kalkulacyjna CAS ER PLUS 15
Producent: CAS
Cena: 1 075,00 zł (netto: 873,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga prosta CAS SW-II CR15 Waga prosta CAS SW-II CR15
Producent: CAS
Cena: 699,00 zł (netto: 568,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga prosta CAS SW-II SR15 Waga prosta CAS SW-II SR15
Producent: CAS
Cena: 645,00 zł (netto: 524,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Wagi etykietujące CL5200 Junior Wagi etykietujące CL5200 Junior
Producent: CAS
Cena: 5 499,00 zł (netto: 4 470,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Wagi pomostowe CAS DB-II PLUS Wagi pomostowe CAS DB-II PLUS
Producent: CAS
Cena: 1 075,00 zł (netto: 873,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Wagi przenośne CAS PB Wagi przenośne CAS PB
Producent: CAS
Cena: 1 840,00 zł (netto: 1 495,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Wago-skaner PDS-E 15 2300HS PS/2 Wago-skaner PDS-E 15 2300HS PS/2
Producent: CAS
Cena: 3 099,00 zł (netto: 2 519,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Zybex Z-3100 Zybex Z-3100
Producent: ZEBEX
Cena: 189,00 zł (netto: 153,66 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl